O firmie - EkoWatt

foto1
Kompletne systemy fotowoltaiczne
foto1
Profesjonalna instalacja przez doświadczonych instalatorów
foto1
Kompleksowa obsługa od projektu i zgłoszenia po uruchomienie
foto1
Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania
foto1
Zaproś naszego technika na wizję lokalną
Tel.+48 602 628 210
info@ekowatt.pl

Prąd za darmo

Firma EkoWatt s.c. powstała na podstawie i doświadczeniach firmy Euroinstall (www.euroinstall.com.pl). Dzięki dużemu doświadczeniu udało nam się zrealizować wiele ciekawych projektów związanych z OZE. Współpracujemy z wyższymi uczelniami w Polsce, między innymi z Politechniką Warszawską, Akademią Górniczo Hutniczą w Krakowie i Politechniką Łódzką. Nasze ekipy montażowe posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania instalacji na wysokości. Działamy profesjonalnie i bezpiecznie co zapewnia nam stale powiększającą się listę klientów.
Nasz zespół składa się z inżynierów, projektantów, elektryków, hydraulików, automatyków i instalatorów co daje nam możliwość wykonywania kompleksowo instalacji opartych na odnawialnych źródłach energii zasilających domy, obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej, oraz dużych komercyjnych instalacji nastawionych na sprzedaż energii. Nasz stale powiększający się park maszynowy pozwala na szybką i sprawną realizację zawieranych umów.

Ponad to oferujemy doradztwo na poziomie planowania inwestycji, projekty wykonawcze sprzedawanych instalacji, dostawę podzespołów, formalne zgłoszenia instalacji, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Zapraszamy do współpracy w zakresie pozyskiwania taniej energii.